Stacje czyszczenia

 „Stacja czyszczenia i odbijania pierścieni” jest elektronicznie sterowanym urządzeniem do czyszczenia i odbijania podkładów dolnych od DN300 - DN1500. Urządzenie wyposażone w sekcję odbijania podkładów, manipulator przejezdny oraz stół podający, który w trybie pełnej automatyzacji sam wyśrodkowuje oraz zakleszcza podkłady dolne, które następnie są kierowane do komory czyszczącej. Po zakończonym etapie czyszczenia, podkład zostaje przetransportowany w odpowiednie miejsce, gdzie zostaje po sztaplowany i oczekuje na dalsze użycie.


"Stacja czyszczenia” jest elektronicznie sterowanym urządzeniem do czyszczenia podkładów dolnych od DN500 - DN1500. Urządzenie wyposażone w podajnik łańcuchowy, który podaje podkłady dolne do komory czyszczącej, gdzie następuje wyśrodkowanie podkładu poprzez system centrujący zamocowany z boku kabiny. Precyzyjne czyszczenie odbywa się poprzez obrotowy krzyżak, z zamontowanymi szczotkami drucianymi na końcach, które dokładnie oczyszczają każdą krawędź podkładu. Krzyżak czyszczarki posiada zakres opuszczania ramienia o 250mm, a kąt rozstawu szczotek odbywa się manualnie, dostosowując wymiary dla danego podkładu. Kabina czyszczarki wyposażona w unoszącą się kurtynę, która odizolowuje operatora przed niebezpieczeństwem utraty zdrowia. Stalowe drzwi stacji czyszczenia wyposażone w czujnik, który w sytuacji otwarcia w czasie pracy maszyny, wyłącza wszystkie procesy. Z dołączonego do stacji pulpitu sterowniczego wyposażonego w sterownik PLC oraz wyświetlacz dotykowy, operator ma możliwość opuszczania i podnoszenia krzyżaka, zał/wył silników szczotek, sterowanie dociskiem i centrowaniem podkładów, zał/wył urządzenia odciągającego pył z kabiny oraz grzybek bezpieczeństwa. Do sterowania funkcją podnoszenia krzyżaka oraz centrowania podkładów odpowiedzialny jest agregat hydrauliczny wyposażony w elektrozawory. Wszystkie funkcje działają w trybie automatycznym oraz ręcznym.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Czytaj więcej

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych