Frezarki CNC 3D do EPS

Frezarka CNC 

Produkowane przez Naszą firmę specjalistyczne „Frezarki Monolitstyr 3D” przeznaczone są do frezowania bloków EPS (negatywów kinety dennicy monolitycznej). Proste w konstrukcji i obsłudze, jednocześnie cechują się niezwykłą niezawodnością i wysoką innowacyjnością. System sterowania CNC wraz z programem do projektowania CAD/CAM jest w całości dostarczany do klienta. Zastosowanie najnowszych serwo napędów komunikujących się za pomocą Ethernetu umożliwiło wyjątkowo szybkie i precyzyjne odwzorowanie obrabianych kształtów poprzez minimalizację dynamicznych błędów pozycji. Wyposażenie frezarki CNC w nowoczesne elektrowrzeciono pozwoliło na uzyskanie wysokich prędkości obrotowych narzędzia frezującego, jednocześnie umożliwiając odsys / usunięcie powstałego urobku z pola obróbczego, który następnie trafia do worków. Indywidualne parametry gwarantują najwyższą integralność systemu, a jego innowacyjność uzyskujemy przez zastosowanie unikalnych technologii obróbki, opracowanych w naszej firmie.


 

Frezarka 3osiowa (konstrukcja zamknięta)

 

Frezarki CNC 3D Axis 3, zbudowane w całości w konstrukcji stalowej zamkniętej, wyposażone w stół próżniowy dla bez uchwytowego mocowania bloków EPS o max. wymiarach 1500x1500x500 [mm]. Sterowanie odbywa się dzięki dotykowemu pulpitowi zamontowanemu w szafie sterowniczej, przyciskom funkcyjnym oraz poprzez manetki do ręcznego posuwu. Wejścia w obszar roboczy chronią przesuwne drzwi z oknem do podglądu, które stanowią zabezpieczenie przed wejściem w obszar roboczy. Ich otwarcie w czasie pracy, spowoduje natychmiastowe zatrzymanie wszystkich funkcji maszyny. Wymiany narzędzia (końcówki) frezującej dokonuje bezpośrednio operator.


 

 

Frezarka 3osiowa (konstrukcja otwarta, z magazynkiem)

Frezarki CNC zbudowane w całości z konstrukcji stalowej/otwartej, wyposażone w stół próżniowy dla bez uchwytowego mocowania bloków EPS o max. wymiarach 1500x1500x500 [mm].

 

Posiadają w pełni automatyczną wymianę narzędzia frezującego, którego magazynki znajdują się po obu stronach stołu roboczego. Frezarki CNC posiadają siatkę bezpieczeństwa, która jest indywidualnie dopasowywana do pomieszczenia w którym będzie pracowała maszyna, a wejścia w jej pole chronią bariery laserowe. Każda nasza frezarka wyposażona jest w dotykowy pulpit sterujący, dzięki któremu operator może sterować wszystkimi funkcjami frezarki CNC.  


 

Frezarka 3osiowa (konstrukcja otwarta)

Frezarki CNC 3D Axis 3, zbudowane w całości z konstrukcji stalowej/otwartej, wyposażone w stół próżniowy dla bez uchwytowego mocowania bloków EPS o max. wymiarach 1500x1500x500 [mm].

 

Posiadają manualną wymianę narzędzia/końcówki frezującej, jej wymiana w trakcie pracy g-codu polega na zatrzymaniu obracającego się narzędzia, przejazdu do bocznej krawędzi stołu, tutaj operator wymienia końcówkę frezującą, po powrocie do pulpitu sterującego operator uruchamia przyciskiem dalszy proces obróbczy. Frezarki CNC posiadają siatkę bezpieczeństwa, która jest indywidualnie dopasowywana do pomieszczenia w którym będzie pracowała maszyna, a wejścia w jej pole chronią bariery laserowe. Każda nasza frezarka wyposażona jest w dotykowy pulpit sterujący, dzięki któremu operator może sterować wszystkimi funkcjami frezarki CNC.  


 

 

Frezarka 5osiowa (konstrukcja otwarta)

Frezarki CNC 3D Axis 5 zbudowane w całości z konstrukcji stalowej/otwartej, wyposażone w stół próżniowy dla bez uchwytowego mocowania bloków EPS o max. wymiarach 1500x1500x500 [mm]. Frezarka w specjalnym wykonaniu, wyposażona w dodatkowe osie A, B (270º i 180º) do frezowania specjalnych otworów technologicznych w bocznej ściance kinety.

 

Posiadają manualną wymianę narzędzia/końcówki frezującej, jej wymiana w trakcie pracy g-codu polega na zatrzymaniu obracającego się narzędzia, przejazdu do bocznej krawędzi stołu, tutaj operator wymienia końcówkę frezującą, po powrocie do pulpitu sterującego uruchamia przyciskiem dalszy proces obróbczy. Frezarki CNC 3D Axis 5 posiadają siatkę bezpieczeństwa, która jest indywidualnie dopasowywana do pomieszczenia w którym będzie pracowała maszyna, a wejścia w jej pole chronią bariery laserowe. Każda nasza frezarka wyposażona jest w dotykowy pulpit sterujący, dzięki któremu operator może sterować wszystkimi funkcjami frezarki CNC.   


 

 

 Program sterujący maszyną.


 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Czytaj więcej

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych