Oprzyrządowanie do maszyn

Forma do produkcji płyt pokrywowych DN1000 wysokości 200mm i średnicy zew. 1240mm, wykonana w konstrukcji spawano-tocznej do maszyny Tornado.

 

Płaszcz formy DN1000 odpowiednio wzmocniony, wykonany ze stali o podwyższonej wytrzymałości. Rdzeń formy DN1000 /625 odpowiednio wzmocniony, wyposażony w tuleje do mocowania na wibratorze kolumnowym.

Oprzyrządowanie do maszyn


 

Forma do produkcji kręgów DN1500 do maszyn Tornado o grubości ścianki 150mm, dla max. wysokości 1000mm. Rdzeń do wykonania kręgów DN1500 odpowiednio wzmocniony z hydraulicznym systemem bezpośredniego zawibrowania stopni. Forma wyposażona w chwytaki zbrojenia transportowego, zabudowane w górze rdzenia, wraz ze wszystkimi potrzebnymi komponentami hydraulicznymi. Możliwość regulacji pierścienia na rdzeniu dla podkładów dolnych w zakresie co 30mm oraz wyposażona w kosz dystansowy montowany na rdzeniu.  

Oprzyrządowanie do maszyn


 

Forma do produkcji prefabrykatów Konus DN900 h450. Płaszcz formy wykonany w konstrukcji stalowej z blachy S-355JR, wyposażony w ręczne zamki do ryglowania podkładów dolnych oraz uszy transportowe. Rdzeń formy do produkcji prefabrykatu o maksymalnej wysokości 450mm, wyposażony w tuleje do mocowania wibratora centralnego, blokowanego mechanicznie. Wyposażony w system do zamontowania szuflady (wstawki) do bezpośredniego zawibrowania np. stopni złazowych. 

Konus DN 900 h 450


 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Czytaj więcej

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych