Praca Tokarz – Frezer, Betomet

Kategoria pracy: frezer Tokarz
Typ pracy: Pełny etat

Opis
Betomet Sp. Z o.o. specjalizuje się w przemyśle maszynowym, produkując maszyny oraz ich pełną automatykę, dla przemysłu betoniarskiego ,założona w 2008r.
Wraz z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko tokarz – frezer.
Obowiązki:
• Wykonywanie elementów zgodnie z rysunkami technicznymi,
• Praca na tokarkach konwencjonalnych jak i CNC,
• Realizacja produkcji na podstawie dziennych planów prac,
• Odpowiedni dobór parametrów skrawania
• Odpowiedni dobór narzędzi
Wymagania:
• Wskazana znajomość rysunku technicznego,
• Umiejętność pracy zespołowej,
• Samodzielność przy wykonywaniu wytyczonych zadań,
• Dyspozycyjność,
• Pracowitość,
• Uczciwość,
• Zatrudnimy także osoby bez doświadczenia w celu przyuczenia do zawodu,
• ogólna znajomość zasad mechaniki oraz budowy maszyn,
My oferujemy Ci:
• Praca w trybie jednozmianowym 6-14
• Atrakcyjne wynagrodzenie do 35 zł brutto / godz. plus premia.
• Premie miesięczne uzależnione od indywidualnych wyników,
• Stabilną pracę w rozwijającej się firmie i bardzo ciekawe projekty.
• Ubezpieczenie grupowe
• Wczasy pod gruszą,
• Umowę o pracę,
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez portal OLX lub osobiście do działu kadr: Betomet Sp.z o.o., Młyńska 23, 46-250 Szymonków. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx, .rtf
Close Menu