Automatyka przemysłowa
Firma Betomet Sp. z o. o. oferuje swoim Klientom usługi w zakresie kompleksowego tworzenia optymalnych koncepcji systemów sterowania i automatyki przemysłowej do obsługi złożonych procesów technologicznych oraz ich realizacji. Zajmujemy się ponadto obsługą w zakresie uruchamiania i serwisu istniejących już obiektów automatyki przemysłowej. Doradzamy w wyborze najbardziej efektywnych rozwiązań. Prowadzimy szkolenie dla klientów, asystujemy podczas wdrożeń oraz prowadzimy optymalizację i nadzór nad osiąganiem pełnej wydajności produkcyjnej. Nasz zespół stanowią inżynierowie automatycy – programiści. Opracowujemy oprogramowanie sterowników PLC znanych marek oraz pulpitów operatorskich HMI, realizujące funkcje zgodne z założeniami technologicznymi oraz wymaganiami Klienta. Prostota struktury programowania zapewnia czytelność programu oraz łatwe jego rozwijanie w przyszłości. Na życzenie Klienta możliwe jest przygotowanie modułu zdalnego serwisu przy wykorzystaniu sieci telefonicznej lub internetu. Nasz zespół zajmuje się montażem szaf sterowniczych w oparciu o dokumentację własną lub powierzoną, zgodnie z zasadami określonymi przez DIN w celu osiągnięcia kompatybilności elektromagnetycznej urządzeń.
Poniżej przykładowe realizację pulpitów HMI oraz zdjęcia maszyn w które zostały wdrążone. Pulpit jak i cała renowacja automatyki odbyła się w maszynie typu Colle. Dodatkowo wymieniono również hydraulikę.
Sterowanie w maszynie produkującej kręgi, zwężki
Sterowanie w maszynie produkującej kręgi, zwężki
Pulpit zastosowany w Wiertnicy BST DN 2000. Maszyna wyprodukowana i zautomatyzowana w firmie Betomet.
Sterowanie w wiertnicy BST DN 2000
Wiertnica BST DN 2000
Wiertnica BST DN 2000
Pulpit zastosowany w maszynie do produkcji kręgów betonowych Bigmaster 2500. Wykonana została również cała automatyka do tej maszyny jak i renowacja hydrauliki.
Sterowanie w maszynie Bigmaster
Modernizacja sterowania
Modernizacja sterowania
Sterowania w różnych aplikacjach
Sterowania wykonane w różnych maszynach oraz zdjęcia szaf sterowniczych. Stacja czyszczenia Maszyna do produkcji kręgów
Poprzedni
Następny
Close Menu