Kierownik produkcji

Kategoria pracy: Kierownik
Typ pracy: Pełny etat

Kierownik warsztatu

Twój zakres obowiązków:

– przygotowanie planu produkcyjnego, współpraca przy przygotowywaniu ofert i wycen,

– nadzór nad pracą podległego zespołu, nadzór nad procesem produkcji i terminowością dostaw,

– przyjmowanie materiału do produkcji, nadzór nad przepływem i zużyciem materiałów produkcyjnych,

– produkcja nieseryjna (praca nad kilkoma projektami w tym samym czasie),

– przyjmowanie zleceń na podstawie dokumentacji technicznej i bez niej,

– udział w przygotowywaniu budżetu,

– optymalizacja produkcji pod kątem wydajności, jakości i kosztów.

Oczekujemy:

– bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego i umiejętności pracy z dokumentacją techniczną,

– umiejętność planowania i organizacji pracy podległych pracowników,

– odpowiedzialności i zaangażowania w pracę,

– umiejętności pracy z ludźmi – ocena, motywowanie, wyznaczanie zadań.

Proponujemy:

– umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia – Ty wybierasz,

– atrakcyjne wynagrodzenie + premie miesięczne uzależnione od indywidualnych wyników,

– stabilną pracę w rozwijającej się firmie, zapewniamy pracę przy ciekawych i rozwijających projektach,

– praca w trybie jednozmianowym 6-14,

Benefity:

– ubezpieczenie grupowe,

– wczasy pod gruszą,

– bony na święta

– zakładowa kasa zapomogowo-pożyczkowa,

– tanie noclegi pracownicze – ryczałt 300zł / m-c

Etapy rekrutacji

– przesłanie aplikacji

– analiza CV

– spotkanie rekrutacyjne

– decyzja

– informacja zwrotna

1. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Betomet Sp. z o.o. z siedzibą w Szymonkowie (46-250) przy ul. Młyńskiej 23A (NIP: 7511731665 | Regon: 160199233 | KRS: 0000401236) w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a jeżeli wyraziłeś na to zgodę – w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.

2. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Betomet Sp. z o.o. z siedzibą w Szymonkowie (46-250) przy ul. Młyńskiej 23A, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

3. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja obowiązku prawnego wynikającego z przepisów Kodeksu pracy w zakresie danych osobowych takich jak: imię i nazwisko, dane kontaktowe, data urodzenia, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz historia zatrudnienia, a podanie tych danych jest warunkiem ustawowym. W zakresie pozostałych dobrowolnie podanych danych osobowych podstawą prawną ich przetwarzania jest zgoda, gdyż tylko od Ciebie zależy, jakie dane zostaną nam przekazane w aplikacji.

4. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat.

5. Dostęp do Twoich danych osobowych będą mieć wyłącznie upoważnieni przez Betomet sp. z o.o. pracownicy i współpracownicy.

6. Twoje dane nie będą przekazywane do państw znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.

7. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, w tym uzyskania kopii danych, do ich sprostowania bądź uzupełnienia. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także do przenoszenia danych. Masz prawo żądania usunięcia danych osobowych w przypadkach przewidzianych prawem oraz ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo otrzymania od Betomet sp. z o.o. kopii danych osobowych.

8. Masz prawo do cofnięcia udzielonej zgody i wycofania swojej kandydatury z rekrutacji. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do chwili jej cofnięcia. Zgodę możesz cofnąć kontaktując się z nami pod adresem kadry@beto-met.pl

9. Organem nadzorczym w zakresie danych osobowych w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Masz prawo do wniesienia skargi w razie przetwarzania danych osobowych niezgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx, .rtf
Close Menu